Демонстранти в понеділок, 7 березня, відновили акцію протесту проти політичної справи щодо Надії Савченко біля будівлі російської дипмісії в Києві. Про це повідомив прес-секретар російського посольства Олег Гришин, передає РИА Новости.
«Зараз проходить акція, близько 20 осіб беруть участь. Все проходить у спокійному режимі», — уточнив він
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55