Російський лосьйон "Глід" дістався до столиці і тепер є вірогідність, що він є основою для виробництва фальсифікованої горілки. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

"Під час обшуків в Голосіївському районі і нежитлових приміщень Бориспільського району вилучили 3 тонни лосьйону "Глід" російського виробництва (вміст етилового спирту 70%), що, імовірно використовувався для виготовлення сурогату. Також вилучено 3 тонни готової для реалізації горілки "Пшенична", упакованої в "тетрапак", 500 літрів коньячних виробів, а також пристрої для виготовлення та фасування горілчаних виробів", - йдеться в повідомленні.

Правоохоронці шукають власників складу.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55