У Києві затримали групу осіб, яка займалась виготовленням та збутом прекурсорів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін
Експерти протидії наркозлочинності Нацполіції в Києві затримали групу з трьох осіб, яка займалася виготовленням та збутом прекурсора фенілнітропропен по всій території України (основний компонент при виготовленні амфетаміну)", - написав Аброськин.
Він додав, що продаж здійснювався через 2 магазини, а також через інтернет та відправку службами поштових відправлень.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55