У столиці з вікна багатоповерхівки випала і розбилась на смерть жінка. Місцеві жителі сфотографували труп, накритий плівкою.
Відомо, що це сталось на бульварі Шамо у Дніпровському районі.
"Лежить жінка, кажуть, що вона випала з вікна. На місці вже працюють медики. Тіло накрили плівкою", - йдеться у повідомленні.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55