У Києві в суботу, 2 травня пройшла злива з грозою і градом. Кияни в соцмережах публікують відео стихії, що розбушувалася.
Зокрема сильний дощ пройшов в центрі столиці і в Голосіївському районі.

На кадрах видно, що дощ був дуже сильним, а щільність граду - високою. Буквально за лічені хвилини він накрив асфальт.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55