У суботу, 22 серпня, ввечері в Києві чоловік влаштував гонки з копами. Порушника ловили відразу п'ять екіпажів поліції. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє dtp.kiev.ua.
"Справжній вечірній трилер з гонитвою в стилі GTA по-київськи. На проспекті Степана Бандери, недалеко станції метро "Почайна" відразу 5 екіпажів поліції затримали автомобіль. Все почалося ще в парку Дружби Народів", - сказано в повідомленні.
Відзначається, що порушник протаранив авто поліції і зумів прорватися, але через деякий час його все ж затримали.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55