З вікна столичної лікарні №12 Печерського району випав один із паціентів із 12 поверху.
Так, свідки події повідомили, що людина випала з 12 поверху. Наразі паціент перебуває у важкому стані, зазначили лікарі на місці.
Столичні правоохоронці наразі виїхали на місце події, повідомили у пресслужбі ГУНП Києва.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55