У столиці сталось чергове самогубство. Як повідомляють у київських телеграм-каналах, на Осокорках чоловік вистрибнув із вікна багатоповерхівки. Від отриманих травм він помер на місці.
Відомо, що чоловік зробив фатальний крок вчора пізно ввечері. Це сталось на вулиці Соломії Крушельницької, 13.
З коментарів у соцмережах вдалось дізнатись, що самогубця проживав на 22 поверсі. На кадрах, де загиблий на асфальті, дуже багато кроків. Вижити шансів після падіння з такої висоти у чоловіка просто не було.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55