У Києві з кулею в голові знайшли відомого бізнесмена: перші подробиці

У центрі Києва 25 лютого знайшли мертвим бізнесмена Леоніда Вульфа. Про це повідомили ЗМІ з посиланням на свої джерела в МВС.

Вульфа в його квартирі виявили застреленим у голову друзі, які занепокоїлися тим, що бізнесмен не відповідав на дзвінки.

У руках у нього був пістолет-кулемет Скорпіон. Тут же знайшли і одну стріляну гільзу.

Слідів, що вказують на боротьбу, в квартирі виявлено не було. Основна версія слідства – самогубство.

Про загиблого Леоніда Вульфа відомо, що він був особистістю неординарною і дуже відомою в бізнес-колах комерсантів, які починали свій бізнес в 90-ті роки.

З відкритих джерел відомо, що Леонід Вульф в 90-х створив в офшорній зоні на острові Невіс фірму "Еврокоммодітес", через яку в Ізраїль і багато інших країн відправлялися великі партії металопродукції. Прибутки обчислювалися десятками мільйонів доларів. Такий прибутковий бізнес привернув увагу криворізького кримінального авторитета на прізвище Горпинич (його в кримінальних колах називали - Святий). "Святий" для початку просто наїхав на Леоніда Вульфа і запропонував віддавати частку. Той ділитися відмовився. І під час однієї з розборок Горпинич був убитий (як вважається, його пристрелив охоронець Вульфа Сергій Швець). Потім Вульф займався різними бізнесами. І навіть встиг посидіти в ізраїльській в'язниці Ашарон.

Також, за заявою самого Вульфа, він свого часу був бізнес-партнером підприємця Вадима Шульмана, але потім вони посварилися.

Вадим Шульман останнім часом став відомий тим, що подав заявку в ФБР проти олігарха Ігоря Коломойського. На підставі цієї заяви ФБР розслідує кримінальну справу.

Також відомо, що в кінці листопада минулого року з квартири Вульфа викрали велику суму - понад 200 тисяч доларів США.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення