У Києві зафіксували вже два випадки захворювання на правець.
Про це повідомляє виконуючого обов'язки директора Київського лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я Сергія Чумака.
"Виявлено два випадки правця (у січні і травні 2018 року). Обидва хворих – чоловіки, 47 і 32 років. Зараження в першому випадку відбулося після нанесення колотої рани при роботі з брудним залізом, у другому – при отриманні саден внаслідок падіння з велосипеда", – сказав Чумак.
При цьому випадків дифтерії з початку року в Києві зафіксовано не було.
Нагадаємо, в 2017 році ми повідомляли, що в Сумах від правця померла п'ятирічна дівчинка.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55