Троє невідомих розбили скло, проникли до приміщення маркету, викрали звідти близько 50 одиниць техніки на 600 тис. грн та втекли з місця події. На всі ці дії їм знадобилося лише 5 хвилин.
Про це повідомляє поліція Києва.
Так, на лінію 102 надійшло повідомлення від охоронної компанії, що на один з охоронюваних ними об’єктів здійснили напад невідомі. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.
Виявилось, що зловмисники розрізали канцелярським ножем рекламний банер, розбили сокирою скло, проникли до приміщення та викрали близько півсотні різних смартфонів.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55