У Києві за добу 6 разів горіло сміття

Впродовж минулої чергової доби столичні вогнеборці 6 разів виїжджали на ліквідацію пожеж сміття. Про це повідомили у ДСНС.

По вул. Мілютенка, 18, що у Деснянському районі столиці, на 1 поверсі 9-поверхового житлового будинку горіло сміття на площі 2 кв.м. Вже о 12.08 рятувальниками пожежу ліквідовано.

Вже через дві хвилини цим же рятувальникам 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини довелося їхати на пожежу по вул. Миколи Матеюка, 9, що у Деснянському районі столиці. Де на 3 поверсі 9-поверхового житлового будинку горіло сміття на площі 2 кв.м. Вже о 12.19 вогнеборцями пожежу було ліквідовано.

Наступний подібний виклик про пожежу надійшов до Служби порятунку "101" у м. Києві о 15.39, що за адресою вул. Якуба Коласа, 1-В у Святошинському районі столиці. У дворі 9-поверхового житлового будинку горіло сміття на площі 2 кв.м. Вже о 16.01 бійцями пожежу було ліквідовано.

Ввечері о 18.29 рятувальники 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини вирушили на виклик за адресою по вул. Симиренка, 5-В, що у Святошинському районі столиці. По прибуттю на місце події рятувальниками, було встановлено, що в 1-поверховій цегляній будівлі горіло сміття на площі 8 кв.м. Вже о 18.55 вогнеборцями пожежу було ліквідовано.

Також о 21.17 вогнеборці 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини виїхали на пожежу за адресою по вул. Вадима Гетьмана, 6, що у Солом’янському районі столиці. На відкритій місцевості горіло сміття на площі 10 кв.м., пожежу вже о 21.32 було ліквідовано.

Останній подібний виклик про пожежу надійшов до Служби порятунку "101" у м. Києві 9 липня о 01.56, що за адресою вул. Мілютенка, 17-В у Деснянському районі столиці. По прибуттю бійців 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини було встановлено, що на відкритій місцевості в пластиковому контейнері для побутових відходів горіло сміття на площі 1,5 кв.м. Вже о 02.16 рятувальниками пожежу ліквідовано.

Причини загорання всіх пожеж встановлюється правоохоронними органами.

Жертв та постраждалих немає.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення