Мер Києва Віталій Кличко заявив, що Іонінський монастир закривають на карантин через спалах коронавірусу. Про це він розповів під час брифінгу.
Зазначається, що дане рішення ухвалила комісія з надзвичайних ситуацій міста. Повідомляється, що медики оглядають служителів храму.
Раніше у монастирі вже були зафіксовані випадки інфікування COVID-19.
Варто зазначити, що станом на сьогодні в Києві підтвердили 705 випадків інфікування коронавірусом, з них 30 осіб одужали. Загалом було зафіксовано 12 летальних випадків.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55