У Києві в понеділок увечері, 27 січня, раптово обмежили роботу Центрального залізничного вокзалу. Надійшло анонімне повідомлення про "замінування".
Всіх працівників та пасажирів евакуювали. Про це повідомила пресслужба "Укрзалізниці" на своїй сторінці у Facebook.
Вибухотехніки, кінологи та правоохоронці почали перевірку об'єкту. Потяги ж продовжили курсувати за графіком. Посадку пасажирів почали здійснювати через прилеглі до центральної будівлі переходи.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55