У Києві замовили вбивство власника стоматологічної клініки та його дружини (відео)

Викрито громадянина іноземної держави, який замовив вбивство власника стоматологічного бізнесу в Києві. Про це повідомили в Офісі генпрокурора.

"За даними слідства, замовник у вересні 2023 підшукував кілера, який за 15 тис. дол. США ліквідує громадянина України, який займається стоматологічним бізнесом. Іноземець хотів заволодіти бізнесом українця. Після вбивства чоловіка повинні були вбити його дружину, аби позбутися всіх можливих спадкоємців", - йдеться у повідомленні.

Завдяки вчасному реагуванню українських правоохоронців та колег з Молдови врятовано життя потерпілих. Виконавець злочину пішов на співпрацю. Під контролем правоохоронних органів він вів усі перемовини із замовником. Як аванс "кілер" отримав 5 тисяч доларів США, ще 10 тисяч отримав після надання доказів вбивства.

За сприянням Інтерполу було сплановано проведення спільної поліцейської спецоперації. Щоб врятувати життя потерпілим, правоохоронці інсценували викрадення та вбивство стоматолога, після чого замовник отримав фотографію з підтвердженням і перерахував кошти.

Наразі іноземному громадянину повідомлено підозру в умисному вбивстві на замовлення (ч. 1 ст. 14, п. 11, ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України). Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Також проведено обшуки на території Одеси та Києва в осіб, які можуть бути причетні до злочину.

Заходи з викриття проводили поліцейські Департаменту стратегічних розслідувань, Головного слідчого управління та УБОЗ головного інспекторату поліції Молдови за силової підтримки спецпризначенців КОРД.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення