У Києві сьогодні, 13 березня, активісти "Національного корпусу" в знак протесту замурували вхід в одне з відділень "Ощадбанку". Про це повідомляється на сторінці активістів у Facebook.
"Активісти бетонують вхід в банк, даючи зрозуміти - двері для ворога навіки закрита!", – йдеться у коментарі до фото.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55