Сьогодні, 3 березня у Києві спостерігалася найтепліша ніч з 1881 року. Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія.
"Стовпчики термометрів не опускаються нижче + 2,9 °С, а це на 0,1 °С більше, ніж 3 березня 1925 року", - йдеться в повідомленні.
Повідомляється, що це вже другий температурний рекорд 2017.
Нагадаємо, як повідомлялося раніше, 1 березня був зафіксований температурний рекорд за останні 137 років.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55