У Києві затримали учасників угруповання, які протягом року блокували будівництво житлового комплексу

У Києві затримали організатора та сімох учасників злочинної групи, які підозрюються у блокуванні будівництва житлового комплексу, та своїми діями завдали понад 1,8 млн гривень збитків. Про це повідомляють "Надзвичайні новини", посилаючись на пресслужбу Київської міської прокуратури.

"Повідомлено про підозру учасникам організованої групи за фактом перешкоджання законній господарській діяльності на об’єкті будівництва та обмеження доступу до нього, що заподіяло велику шкоду (ч. 3 ст. 206 КК України)", - сказано у повідомленні.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у грудні 2018 року 46-річний киянин розробив злочинний план отримання у власність за заниженою вартістю об’єкту будівництва житлового будинку з офісними приміщеннями та паркінгом на вул. Вознесенський узвіз у Подільському районі столиці.

Реалізуючи задум, чоловік організував злочинну групу, учасники якої розмістили намет поруч із єдиним в’їздом на територію будівництва для того, щоб блокувати роботу будівельної техніки та робітників. Таким чином у період з грудня 2018 по грудень 2019 року, здійснюючи цілодобове чергування у наметі, зловмисники перешкоджали проведенню будівництва на вказаному об’єкті.

Одночасно організатор злочину під час зустрічей із представником будівельної компанії повідомив, що він ініціював вказані дії з метою зупинення будь-яких будівельних робіт і надалі блокуватиме їх здійснення, оскільки має бажання викупити цей об’єкт за заниженою вартістю.

"Своїми діями зловмисники завдали шкоди суб’єкту господарювання на понад 1,8 млн гривень", - додається у повідомленні.

Наразі організатору та сімом учасникам цієї групи повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання запобіжних заходів.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення