Співробітники СБУ і ГПУ спільно блокували в Києві діяльність угруповання, яке спеціалізувалося на збуті вогнепальної зброї. Про це повідомили в прес-центрі Служби безпеки України.
Зазначається, що до угруповання входив військовослужбовець Нацгвардії. Злочинці замовляли за кордоном "комплектуючі" для збору зброї. Товар вони отримували поштою, збирали засоби враження і реалізовували клієнтам на "чорному ринку", в тому числі представникам кримінальних кіл. Середня вартість однієї одиниці зброї становила дві тисячі доларів.
У Києві затримали військовослужбовця Нацгвардії при спробі збуту восьми одиниць вогнепальної зброї. За місцем проживання фігурантів провели обшуки, вилучили чимало запчастин до короткоствольної вогнепальної зброї, зокрема пістолетних затворів, рамок, стовбурів і магазинів. Затриманому зловмисникові оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
16.04.26 | 23:05
16.04.26 | 22:43
15.04.26 | 19:00
15.04.26 | 17:57
11.04.26 | 20:30
11.04.26 | 19:00