У Києві на вулиці Північно-Сирецькій зґвалтували дівчину.
За словами постраждалої, близько 23:30 вона прямувала в лікарню на вул. Північно-Сирецькій через парк. На неї ззаду напав чоловік, вдарив і зґвалтував. Потім він забрав у неї дві золоті каблучки та зник в сторону вул. Бєлицької, повідомляє "Київ Оперативний" в Facebook.
Прикмети: зріст 185-190см. Був одягнений в світлу куртку, чорну шапку і чорні штани.
На місце через лічені хвилини прибули кілька нарядів патрульної поліції і поліції охорони. Ведуться пошуки злочинця.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55