У Києві з колії зійшов швидкісний трамвай львівського виробництва.
Інцидент стався ввечері 4 квітня на маршруті швидкісного трамвая №2 (ст. Кільцева дорога – Михайлівська Борщагівка) на під’їзді до станції Григоровича-Барського.
Інформації про постраждалих немає.
Аварія спровокувала зупинку інших трамваїв на цій лінії. Причини інциденту поки невідомі.
До слова, 25 березня у столиці також зійшов з рейок трамвай і врізався у припаркований поруч Lexus.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55