Усі маршрути наземного громадського транспорту столиці працюють, однак кількість громадського наземного транспорту зменшилася. Про це повідомили у пресслужбі Київської міської державної адміністрації.
"Пасажиропотік у транспорті дещо зменшився. У зв’язку із цим КП "Київпастранс" зменшив кількість автобусів, тролейбусів та трамваїв на лініях на 10 відсотків. Відповідно, інтервали руху трохи збільшились. Всі маршрути наземного громадського транспорту працюють, жодного не призупинили", — повідомив мер столиці Віталій Кличко.
Він нагадав, що перевезення пасажирів здійснюють у кількості місць для сидіння.
Також очільник міста додав, що пасажиропотік зменшився і у метрополітені: із 1,5 млн до 900 тисяч пасажирів щодня.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55