У Києві зносять незаконно побудовану 16-поверхівку (фото)

 Facebook

Влада Києва почала демонтаж незаконного будівництва житлового комплексу "Маргарита", що входить у перелік сумнівних будов, пов'язаних зі структурою бізнесмена Анатолія Войцеховського під назвою "Укогруп". Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Ми почали демонтаж незаконного будівництва на Булгакова, 12. Це балансова територія школи, фактично у дворі школи почали будувати будинок. Якась дозвільна документація відсутня... Це будівництво ми зупиняємо, демонтуємо", - сказав Кличко.Він підкреслив, що так само жорстко влада Києва буде припиняти всі незаконні будівництва.

Мер також зазначив, що в Києві ще залишається велика кількість незаконних забудов, на які немає документів, і закликав людей ретельно вивчати всю документацію під час придбання нерухомості.

"Це будова Войцеховського, і вона не єдина в Києві. Я звертаюся до всіх інвесторів: якщо купуєте житло, - вивчіть усю документацію. Щоб вона відповідала законодавству, щоб будівля потім була введена в експлуатацію", - сказав Кличко

Головам районів мер доручив оперативно реагувати на незаконне будівництво і своєчасно повідомляти про це владу

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення