У Києві "замінували" Центральний вокзал. О 14:20 надійшло анонімне повідомлення про його замінування.
Наразі всіх працівників та пасажирів евакуювали з залізничного вокзалу. Про це інформує пресслужбаа Укрзалізниці.
"Поїзди курсують за графіком. Посадка пасажирів здійснюється через прилеглі до центральної будівлі переходи"
В Укрзалізниці просять зберігати спокій та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55