У київській лікарні не хочуть приймати пенсіонерів (фото)

 РБК-Україна

Коронавірус в Україні привів до зараження сіми громадян, а також запровадження суворого карантину в ряді міст, включаючи Київ. Через можливість поширення вірусу серед груп ризику – громадян старше 60 років, – у лікарнях столиці з'явилися оголошення про те, що приймати їх у медзакладах не будуть. При цьому викликати лікаря додому все ще можливо.

Користувач мережі Facebook Володимир Силяков побував в одній зі столичних лікарень і сфотографував оголошення, в якому йдеться про те, що пацієнтів старше 60 років приймати не будуть.

"Оболонський район, Київ. Одна з лікарень. Якщо тобі 60 і більше років, то тобі все, помирай вдома", - пише користувач мережі.

Також він додав, що, попри карантин та застереження про небезпеку для груп ризику, пенсіонери продовжують активно переміщатися по місту.

"Знаючи, що коронавірус смертельно небезпечний насамперед для людей віку 60+, київські пенсіонери сьогодні масово поперлися з тачками хрін знає куди (особисто бачив 25 таких на зупинці в очікуванні тролейбуса). Окремі унікальні індивідууми йдуть в храми - цілувати хрести та ікони. Логіка безсила. Інстинкт самозбереження безсилий", - підсумував він.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення