У київських магазинах у вільному доступі продається 50-60% не сертифікованої продукції. Про це в коментарі 44.ua розповів глава ГУ "Держпотребслужби" в Києві Олег Рубан.
“Погана тенденція. З кожним роком у нас збільшується кількість контрафактної продукції, яка не сертифікована і не відповідає технічному регламенту. На жаль, через збільшення вартості сировини, виробники зменшують якість продукції. І сьогодні в Києві налічується 50-60% фальсифікованих товарів", - сказав Рубан.
Він додав, що на ринку Києва найбільше підробок виявлено серед дитячих товарів, зокрема, іграшок та харчування.
“Ми відібрали 10 зразків вершкового масла. З них 6 зразків не відповідають технічному регламенту. Однак найгірший показник у групі дитячих іграшок - 80%. Серед електричних приладів - 15%", - зазначив Рубан.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55