В центрі Києва, в Предславинській гімназії № 56 сталося задимлення, через що учнів молодших класів попросили забрати додому
“Сталося задимлення в підвальному приміщенні гімназії. За попередніми даними, причиною стало замикання електропроводки", - йдеться в повідомленні.
Батьки, які привели своїх дітей до школи, відзначили їдкий запах паленого пластику. У дворі стоять дві пожежні машини і швидка допомога. Про постраждалих не повідомляється
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55