Сьогодні вночі на автозаправній станції "БРСМ", розташованої на 29 км траси Київ-Чоп, стався вибух газової колонки. Серед людей ніхто не постраждав. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Київській області
На місці події працюють працівники Києво-Святошинський відділ Поліціїї і рятувальники. Встановлюються всі обставини та причини вибуху.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55