У Київській області терміново закрили пологовий будинок через коронавірус

В смт Ворзель Київської області на карантин через виявлення випадку коронавірусу COVID-19 закрили пологовий будинок Ірпінської центральної лікарні. Про це повідомив перший заступник міського голови Ірпеня Олександр Маркушин на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, в ніч на четвер швидка доставила туди вагітну мешканку Ворзеля з загрозою переривання вагітності. Жінці потрібно було екстрено зробити кесарів розтин. Оскільки у неї була температура і ознаки респіраторного захворювання, зробили експрес-тест на COVID-19. Він виявився негативним.

"Через пряму загрозу життю жінки і дитини, наші медики прийняли рішення негайно оперувати. Після операції жінку помістили в ізолятор і повідомили про необхідність здачі аналізів для ПЛР-діагностики. І тільки тоді вона розповіла про те, що напередодні вже здала цей тест. Сьогодні ми отримали результати - вони, на жаль, позитивні", - написав Маркушин.

За його словами, пологовий будинок буде закритий на карантин протягом двох тижнів.

"Є 10 медиків, які безпосередньо контактували з хворою і 20 вагітних, які перебували в цей час у пологовому (з хворою жінкою не контактували!). 14 вагітних, які були на збереженні, виписуємо додому під нагляд сімейних лікарів. Контактні лікарі вже на самоізоляції. Всім 30 особам буде зроблено ПЛР-тестування", - додав Маркушин.

Вагітні жительки району будуть направлятися на пологи до Бородянської центральної районної лікарні.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення