У Києві на станції метро "Контрактова площа" помер чоловік. Про це повідомили в поліції Києва.
"Це сталося сьогодні на пероні станції. Чоловік помер від того, що йому стало погано. Криміналу тут немає. Його вік і особистість поки не встановлені ", - повідомили в поліції Києва.
У київському метрополітені нам підтвердили, що НП на "Контрактовій площі" сталася два дні тому.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55