У Кіровоградській області жертвою коронавірусу стала 11-місячна дівчинка із села Захарівка Новоукраїнського району.
Тривалий час дівчинку лікували вдома від бронхіту, але стан малечі погіршувався, врешті дитину перевезли до реанімації міської інфекційної лікарні Кропивницького.
Там дитину протестували і виявили коронавірус. Внаслідок хвороби у неї розвинулося запалення мозку - енцефаліт. За життя малечі боролися кілька днів, проте врятувати не змогли. Нині експерти з'ясовують, чому перебіг хвороби у дитини був такий тяжкий.
На жаль, це не перша смерть дитини від коронавірусу в Україні. Востаннє, повідомлялось про 8-річного вихованця інтернату у Коломиї, хлопчик помер у середині жовтня.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55