У Китаї мертве немовля прокинулося за хвилину до кремації

 The Independent

У Китаї новонароджений, смерть якого констатували лікарі, прокинувся за кілька хвилин до своєї кремації. Про це The Independent повідомляє з посиланням на китайські ЗМІ.

Хлопчик народився в провінції Чжецзян 8 січня, на два місяці раніше встановленого терміну. Медики помістили його в інкубатор, в якому він провів 23 дні. Після цього батьки, незважаючи на рекомендації лікарів, вирішили забрати дитину додому — вони хотіли разом відсвяткувати китайський Новий рік (8 лютого).

Через два дні хлопчик захворів, його доставили назад в медцентр. 4 лютого лікарі констатували його смерть. Тіло пролежало у морзі 23 години при температурі мінус 12 градусів за Цельсієм.

На наступний день, коли дитину витягли з морозильної камери, щоб кремувати, дитина несподівано заплакала. Працівники негайно зв'язалися з його родиною. Після цього хлопчика помістили у відділення інтенсивної терапії.

Доктор Чен,який оголосив про смерть дитини, висловив здивування: «Я дійсно не розумію, як таке диво могло статися». Керуючий лікарнею зазначив, що персонал установи повинен був повторно переконатися у смерті пацієнта.

З 1 січня 2016 року в КНР набув чинності закон, згідно з яким китайська подружня пара може мати двох дітей. Очікується, що це дозволить до 2050 року збільшити число працездатних громадян в Китаї на 30 мільйонів осіб. Загальна чисельність населення КНР до 2029 року досягне 1,45 мільярда людей.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення