Національне сховище патогенних мікроорганізмів Китаю опублікувало перший знімок коронавірусу, який зафіксували під електричним мікроскопом. Про це повідомляє Hindu Tamil.
Зазначається, що спеціалістам вдалося виявити штам коронавірусу завдяки проведенню клінічних досліджень і таким чином сфотографувати його.
Знімок робили працівники китайського центру з контролю і профілактиці захворювань.
Коронавірус викликає дихальну недостатність, підвищену температуру, а також передається від людини до людини.
Вірус вже поширився в Південну Корею, Таїланд, Японію і США.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55