У Китаї виявлений новий коронавірус: особоливо заразний

У Китаї на ринку Пекіна виявлений новий коронавірус, який ще небезпечніший, ніж COVID-19, виявлений в Ухані. Річ у тому, що новий штам володіє підвищеною здатністю заражати. Про це пише Global Times.

Новий вірус дуже швидко еволюціонує і його характеристики постійно змінюються. У цьому запевняє професор інституту вірусології медичного відділення Уханського університету Ян Чжаньцю.

За словами фахівця, прогнози непогані, через те, що в Китаї зараз спекотна погода і це не сприяє поширенню захворювання.

Відзначимо, що новий штам виявили на продовольчому ринку китайської столиці під назвою "Сіньфаді". Директор ринку розповів, що вірус знайшли на дошці, на якій обробляли лосося. Ця риба імпортувалася з іншого базару, а саме з закритого ринку морепродуктів Цзиншень, де раніше було виявлено вогнище поширення вірусу.

Перевірку "Сіньфаді" вирішили організувати після двох місяців закінчення карантину в Китаї. Зараз у Пекіні прийняли рішення закрити всі продуктові ринки, щоб уникнути поширення інфекції.

На цей час COVID-19 інфікувалися понад 8 мільйонів жителів нашої планети.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення