У Китаї заявили, що знайшли коронавірус у морозиві з української сировини

Посольство України в Китаї перевіряє інформацію щодо виявлення коронавірусу в морозиві, яке було вироблено з використанням імпортованої з України сухої сироватки. Про це повідомляє прес-служба українського дипломатичного представництва.

У посольстві зазначили, що вживають усіх необхідних термінових заходів з метою перевірки повідомлення інформаційної агенції "Сіньхуа" від 15 січня. Китайське ЗМІ повідомило, що у місті Тяньцзінь виявили позитивні результати аналізів на коронавірус зразків сухої сироватки, імпортованої з України для виробництва морозива.

"Дипмісія України підтримує оперативний зв'язок з компетентними органами КНР та урядом м.Тяньцзінь з цього питання", – йдеться у повідомленні.

Як повідомило "Сіньхуа", в Тяньцзіні перевіряють велику партію морозива, виробленого компанією Tianjin Daqiaodao Food Co., Ltd з використанням імпортної сировини з Нової Зеландії і України, після того, як три зразки дали позитивний результат на коронавірус нового типу. Попередні епідеміологічні дослідження показують, що компанія виробила партію морозива з використанням сухого молока, імпортованого з Нової Зеландії, і сухої сироватки, імпортованої з України.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення