У Княжичах співробітників ДСО могли розстріляти навмисно – експерт

 СЕГОДНЯ

Охоронна служба, ймовірно, опинилася в селищі зовсім випадково, а в результаті могла стати небажаними свідками чогось

Співробітники Державної служби охорони могли несподівано стати свідками злочинних дій з боку правоохоронних органів, за що їх і "прибрали". Таке припущення висловив в коментарі виданню "ГОРДОН" президент Української асоціації професіоналів безпеки Сергій Шабовта.

Він зазначив, що не вірить у версії МВС, оскільки вони викликають великі сумніви...

"Офіційні версії представників МВС, які нам одягають на голову, викликають великі сумніви. Навіть самим далеким від системи людям зрозумілий ряд моментів. Наприклад, співробітники різних підрозділів змогли б упізнати один одного. Вони могли переговорити і ситуація завершилася б без всякого кровопролиття. Накладки та неврахування якихось організаційних речей в правоохоронних органах об'єктивно можуть існувати", – зазначив Шабовта.

Він не виключає, що співробітників поліції охорони могли вбити, як небажаних свідків певної події.

"Там дуже багато нестиковок. Це наштовхує на думку, що не все так однозначно. Цілком можливо, що насправді перестрілка і масова загибель людей сталася в результаті якихось злочинних дій, в тому числі і з боку правоохоронців. І хоч як це парадоксально, це більше вкладається в загальну картину того, що сталося. Поліція охорони могла опинитися там випадково або ж спрацювала сигналізація. Причому організувати цей виклик – не найскладніша задача. В Княжичах поліція охорони могла стати свідком якихось подій, за що їх і вбили. Тобто вони могли опинитися в ролі непотрібних свідків", – заявив Шабовта.

Нагадаємо, вночі на неділю, 4 грудня, в селі Княжичі Броварського району в результаті перестрілки між співробітниками Державної служби охорони, КОРД і поліцейськими загинули 5 правоохоронців.

За офіційною версією МВС, група затримання карного розшуку та спецпідрозділ КОРД нібито вичікували в покинутому будинку на грабіжників, коли в одному з будинків спрацювала сигналізація. На місце приїхав наряд Держслужби охорони, який затримав поліцейських, прийнявши їх за грабіжників. Група захоплення КОРД нібито вирішила, що співробітників розвідки захопили злочинці – сталася перестрілка, внаслідок якої загинули двоє співробітників держслужби охорони, двоє поліцейських-розвідників і співробітник спецпідрозділу КОРД.

Пізніше в київській поліції уточнили, що загиблі співробітники ДСО і розвідки були розстріляні прямо в маркованій машині ДСО, під яку ще й кинули світлошумову гранату. Була також інформація про шостого загиблого, але в поліції Київської області цю інформацію не підтверджують.

У поліції вже повідомили імена загиблих поліцейських, прокуратура кваліфікувала загибель поліцейських в Княжичах як "вбивство".

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення