У Іраку в ковід-шпиталі сталася масштабна пожежа. Загинули щонайменше 50 людей, про це повідомляють місцеві ЗМІ.
Пожежа в лікарні в місті Ен-Насирія провінції Ді-Кар на півдні Іраку почався в ніч на 13 липня. Вона забрала життя 50 людей. Повідомляється також про 70 поранених.
На місці працюють рятувальники.
Влада заявила, що пожежа сталася через неправильне використання кисневих балонів.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55