У кожного другого жителя Москви з ГРВІ виявлено вірус Н1N1, який також називають "свинячим грипом". Про це в бесіді з «Російською службою новин» повідомила начальник відділу епідеміологічного нагляду управління Росспоживнагляду по Москві Нонна Фомкіна.
Експерт підкреслила, що головна небезпека вірусу в тому, що на другий-третій день після захворювання розвивається пневмонія.
Фомкіна розповіла, що свинячий грип вже став звичним для фахівців, його виявляють щорічно.
В цьому році вірус більш активний, почався підйом захворюваності на місяць раніше звичайного, але про епідемію говорити поки рано, вважає експерт.
«Поки в Москві не перевищено розрахунковий епідпоріг по захворюваності на грип та ГРВІ, тому карантин у місті поки не введений. Як тільки ситуація буде погіршуватися, будуть прийматися більш серйозні заходи», – зазначила Фомкіна.
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00