У Краматорську за два тижні від грипу померло 15 осіб

 УНИАН

Більшість померлих не страждали хронічними захворюваннями і просто намагалися перенести хворобу на ногах

У Краматорську Донецькій області з 28 грудня від грипу померло 15 осіб. Про це стало відомо під час оперативної наради у Краматорській міській раді, інформує УНІАН.

Керівник відділу охорони здоров'я Ігор Михайлов повідомив, що 29-річний чоловік став 15-м померлим від епідемії грипу в місті.

За його словами, чоловік помер вранці 9 січня у стаціонарі міської лікарні №2 буквально через кілька годин після надходження.

За словами медиків, у хлопця грип розвивався на тлі ВІЛ-інфекції, тому точну причину смерті можна буде встановити після розтину.

За словами лікарів, більшість померлих не страждали хронічними захворюваннями і просто намагалися перенести хворобу на ногах: не приймали противірусні препарати, не дотримувалися постільного режиму і далі відвідували місця масового скупчення людей.

На цей момент у стаціонарах перебуває 180 дорослих і 22 дитини. З них 37 дорослих і 8 дітей - у важкому стані.

Кількість звернень до лікарів і викликів швидкої не скорочується. На думку лікарів, епідемія наближається до свого піку.

Нагадаємо, 24 листопада 2015 року у Києві зареєстровано перший летальний випадок від грипу А Н1- померла 33-річна жінка.

Тієї ж ночі вдома померла 63-річна мати жінки, у якої було встановлено діагноз "ГРВІ" і "цукровий діабет"

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення