У Кременчуці 14-річна дівчинка завагітніла від 40-річного чоловіка

У Кременчуці 14-річна дівчинка може стати мамою в ранньому віці. Як повідомляє Кременчуцька газета, дитина завагітніла від чоловіка, який старший за неї на 26 років.

Дівчинка планує народжувати. Лікарі, які майже на останньому місяці вагітності дізнались про цей факт, повідомили до поліції.

З чоловіком, якому близько 40 років, у дівчинки неприязні відносини. Правоохоронці порушили кримінальне провадження за статтею 154 Кримінального кодексу України "Примушування до вступу в статевий зв'язок".

Згідно цієї статті:

  1. Примушування особи без її добровільної згоди до здійснення акту сексуального характеру з іншою особою - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.
  2. Примушування особи без її добровільної згоди до здійснення акту сексуального характеру з особою, від якої потерпіла особа матеріально або службово залежна, - карається штрафом до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років.
  3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, поєднані з погрозою знищення, пошкодження або вилучення майна потерпілої особи чи її близьких родичів, або з погрозою розголошення відомостей, що ганьблять її чи близьких родичів, - караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

Як повідомляли "Надзвичайні новини" раніше, у Кременчуці 15-річна дівчинка народила від 23-річного хлопця - теща прийняла зятя з радістю, а поліція в шоці.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення