До реанімаційного відділення лікарні "Кременчуцька" доставили 25-річну дівчину. У неї діагностовано гостре медикоментозне отруєння таблетками.
Підозрюється, що це була спроба суїциду. Дівчина перебуває у важкому стані.
Відомо, що дівчина вживала антипсихотичний засіб, який лікарі призначають пацієнтам із шизофренією або шизоафективним розладом. Дія цього препарату спрямована на зниження ризику рецидиву суїцидальної поведінки.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55