У Сакському районі Криму усунули наслідки негоди, відновлено електропостачання в шести населених пунктах. Про це повідомляє підприємство Крименерго.
Під час негоди було повалено 31 дерево, підтоплені вулиці, дороги і перехрестя. Значно пошкоджено дахи трьох МКД.
Повідомляється, що намите потоками сміття приберуть найближчими днями.



18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55