Вночі в Кропивницькому (колишня назва - Кіровоград) патрульні витягнули чоловіка з петлі. Чоловік намагався повіситися на автобусній зупинці.
Про це повідомляє прес-служба поліції Кіровоградщини.
29-річний місцевий житель був на зупинці вночі, коли його побачили патрульні.
Близько 3:00 ночі патрульні побачили цю людину, який висів на мотузці. Її потерпілий прив'язав до металевої конструкції.
Поліцейські зняли чоловіка і надали йому першу медичну допомогу. Відправили його в лікарню.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55