У Кропивницькому трьох членів дільничної виборчої комісії відправили додому. Під час перевірки у них виявили коронавірус. Про це повідомляє громадська мережа ОПОРА.
Повідомляється, що приміщення обробили, а комісія далі продовжила свою роботу.
"У трьох членів комісії не було ніяких ознаків хвороби. Але тест показав, що організм бореться з COVID-19. Після обробки приміщення комісія почала працювати", – розповіла заступниця голови Фортечної районної ТВК Оксана Аветесян-Бершадська.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55