У квартири киян намагаються зайти шахраї під приводом оцінки батарей

 СЕГОДНЯ

У Києві з'явився новий вид шахрайства.

"Дзвонять по телефону (який, як правило, не позначається на трубці) в квартири і повідомляють, що прийде комісія з оцінки температури батарей у квартирі. Так подзвонили моїй сусідці, яка проживає в центрі Києва на вулиці Володимирській, але вона збагнула, що щось нечисте, оскільки номер не визначився, і не впустила в квартиру "гостей", – розповіла нам киянка Світлана Островська.

Жінка вважає, що потрібно попередити людей, особливо літніх, щоб комісії з оцінки температури батарей пускати в будинок тільки з представником Жеку або ОСББ. Інакше – це новий вид шахрайства для проникнення у квартиру з метою грабежу.

У столичній поліції кажуть, що їм поки невідомі випадки проникнення в квартири громадян шахраїв під виглядом представників згаданих комісій.

У Центрі комунального сервісу Києва нам повідомили, що такі комісії дійсно обходять квартири, але виключно за заявками самих мешканців будинку.

"Це робиться тільки по персональній заявці жителів, які скаржаться на недогрів батарей. Вони звертаються в районні центри комунального сервісу і їх сповіщають, коли точно прийде комісія для перевірки, щоб чоловік був удома. Ще комісія може обходити квартири, коли хтось із мешканців переробив комунікації і в їх квартирах по стояку – холодно. Але в таких випадках жителів сповіщають оголошенням на дверях парадних, що до них прийде така комісія або представники Жеку. Самі по собі перевіряючі не ходять", – кажуть у Центрі комунального сервісу.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення