У Фастівській районній лікарні жінка вдарила ногою в обличчя медсестру і зламала їй щелепу. Про це повідомляють Надзвичайні новини.
Місцеву жительку привезла швидка в лікарню з підозрою на отруєння спиртним. Все сталося, коли медик надавала допомогу жінці.
Коли приїхали поліцейські жінка накинулася і на них.
33-річна Ірина, яка напала на медсестру, заявила, що перебувала під впливом медикаментів.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55