Керівництво самопроголошеної "ДНР" повідомило представникам медичних закладів про подальше загострення ситуації на лінії фронту і введенні в зв'язку з цим додаткових чергувань. Про це повідомляє група військових експертів "Інформаційний опір".
Крім того, відзначають експерти, в місцевих лікарнях прискорений процес виписки пацієнтів з числа цивільного населення з метою звільнення ліжко-місць для поранених бойовиків.
"У Донецькій обласній травматологічній лікарні для них зарезервовано 200 місць, понад 100 з них – вже зайняті", – розповіли в ІС.
Нагадаємо, у четвер, 2 лютого, бойовики влаштували масований обстріл Мар'їнкии.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55