У Лондоні відкриють секс-кафе з роботами

 Depo

У британській столиці планується відкриття секс-кафе з роботами, де відвідувач зможе замовити не тільки напої, але і деякі види сексу

Замість повій клієнтів будуть обслуговувати роботи, передає Depo.ua з посиланням на Huffington Post.

Прототипом закладу є аналогічні кафе, що вже функціонують в Таїланді. Однак на відміну від азіатської країни, в Британії заборонені публічні будинки. А тому, щоб оминути обмеження, відвідувачів будуть зустрічати в закладі роботи.

До цього подібне кафе підприємець Бредлі Шарве планував відкрити в Женеві. Однак він зіткнувся з численними складнощами і так і не зміг реалізувати ідею. Відповідно до законів Швейцарії, надання інтимних послуг не можна поєднувати з громадським харчуванням.

Після цієї невдачі він вирішив спробувати щастя в Британії. Відомо, що Шарве налагодив співпрацю з компанією MySiliconeLoveDoll, яка займається випуском секс-роботів.

"Ми опитали тисячі потенційних клієнтів. Вони вкрай зацікавлені пропозицією і прагнуть випробувати її", - прокоментував свій проект бізнесмен.

Повідомляється також, що вартість 15-хвилинного сеансу в закладі становитиме близько 60 фунтів. При цьому найбільш розкутих відвідувачів роботи будуть обслуговувати біля барної стійки, а для сором'язливих клієнтів передбачені дві загороджені зони.

Раніше повідомлялося, що у Лондоні відкрили ресторан для нудистів

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення