У Лондоні з'явиться суперканалізація

 Lenta.ru

У Лондоні почалося будівництво тунелю під Темзою, який стане головним елементом суперканализации британської столиці. Про це повідомляє Gizmag.

Необхідність спорудження нових сточних механізмів обумовлена тим, що побудована 150 років тому сером Джозефом Базэлджетом каналізація застаріла і не справляється з великим об'ємом лондонських нечистот. На момент зведення каналізаційної системи в Лондоні проживало близько двох мільйонів чоловік, а зараз — більше восьми мільйонів.

Тунель під Темзою, вартість якого оцінюється в 4,2 мільярда фунтів стерлінгів, призначений для транспортування нечистот. Таким чином, прямо в річку фекалії потрапляти більше не будуть, а наповнюватися Темза буде виключно за рахунок стічних вод (наприклад, дощових).

Це дозволить знизити ризик повеней і збільшити пропускну систему.

Прокладка тунелю буде проводиться цілодобово.

Штрекобурильные машини будуть не тільки проробляти отвори, але і укладати бетонні конструкції.

Очікується, що на кожні 790 метрів тунель поглибиться в землю на один метр, що дозволить нечистотам текти природним чином з одного кінця в інший. Крім того, він не повинен перетинатися з іншими тунелями (насамперед мова йде про метро).

Планується, що діаметр тунелю складе сім метрів, а його довжина — 25 кілометрів. Передбачувана глибина закладання споруди варіюється між 25 і 65 метрами. Будівництво тунелю завершать до 2023 року.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення