У Луганській області вилучили 12 тонн підробленого алкоголю

 Facebook

У Луганській області співробітники підрозділу податкової міліції «Фантом» спільно з працівниками луганської податкової міліції ліквідували канал поставок на споживчий ринок фальсифікованих алкогольних напоїв. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив перший заступник голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан.

Встановлено, що нелегальний бізнес організував один з підприємців Харківської області. Поставки горілки відбувалися з оптових баз Харківщини. Сурогатний алкоголь поширювався майже по всій території Луганської області, також потрапляв в магазини поблизу лінії розмежування. Для прикриття злочинної діяльності та забезпечення безперешкодного транспортування фальсифікату в зону проведення АТО використовувалися документи і сертифікати, які в подальшому знищувалися, а отримана виручка приховувалася від оподаткування.

У результаті проведених обшуків було виявлено та вилучено 20 тисяч пляшок сурогату і 152 картонних короби з 10-літровими пакетами зі спиртовмісної рідиною, які були обклеєні підробленими акцизними марками. Також були знайдені чорнові записи та системні блоки, де зберігалася інформація про фактичні обсяги продажу фальсифікату.

Всього було вилучено 12 тонн підробленого алкоголю на суму майже 1,1 мільйона гривень. В даний час в рамках досудового розслідування встановлюються джерела виробництва фальсифікату та підроблених марок.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення